Program pokazów online

Zapraszamy na cykl pokazów zarejestrowanych spektakli Teatru Współczesnego. Pokazy będą odbywać się poprzez streaming na naszym kanale YouTube. Każdorazowo będziemy zamieszczać linki do transmisji na stronie teatru oraz teatranym Fb. Repertuar teatru online na kwiecień:

Kasa jest nieczynna do odwołania

Szanowani Państwo! Kasa Teatru jest nieczynna. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: kasa@wspolczesny.pl lub telefoniczną: Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie w godz. 11-14 pod nr 22 825 59 79

Bądźmy w kontakcie... online

Sytuacja zmusza nas wszystkich do odpowiedzialnego zachowania i pozostania w domach. Dla Teatru jest to szczególnie dotkliwy scenariusz, bo funkcjonowanie teatru jest ukonstytuowane na żywym spotkaniu Widza i Aktora. Nie chcemy jednak tracić kontaktu z Państwem tym bardziej, że nie wiadomo jak długo potrwa ten stan wyjątkowy w kulturze. 

Odwołanie spektakli 12-25 marca

W związku decyzją o zawieszeniu działalności artystycznych instytucji kultury do 25 marca, wszystkie spektakle w tym okresie są odwołane. W trosce o bezpieczeństwo Widzów oraz pracowników kasa Teatru będzie zamknięta również do 25 marca.
Stat 4 u